Zreorganizovala som stránku

Aktualizácia: HOTOVO!

Ak odoberáte RSS z tejto stránky, alebo ak sem chodievate často, tak si možno teraz všimnete väčšiu aktivitu, nové články a tiež články bez obrázkov.

Ako sem pribúdali newslettre, pomaly som sa prestávala na vlastnom webe orientovať. 3 témy, ktoré sú súčasť piatkového newslettera, som dosiaľ na stránku dávala ako 1 článok, teda ako newsletter.

Príde mi to však zbytočné a keď sem niekto príde prvýkrát, je to zrejme dosť mätúce. Sama som mala niekedy problém rýchlo nájsť nejakú konkrétnu tému.

Tí, ktorí chcú čítať newsletter tak, ako je, teda ako trojicu tém, prosím, prihláste sa na jeho odberu zadaním svojej e-mailovej adresy sem:

Momentálne prestavujem stránku tak, aby každá z 3 tém v newsletteri mala svoj samostatný článok. Tak ju môžem zaradiť do správnej kategórie a dať jej aj vlastný nadpis. Teda 1 newsletter -> 3 blogy. Ešte uvidím, ako sa postarám o staršie newslettre, ktoré mali viac krátkych tém.

V hlavnom a mobilnom menu zároveň pribudli rozbaľovacie možnosti s novými kategóriami. Ak pozeráte stránku na počítači, tak vpravo nájdete rozbaľovací Prehľad všetkých článkov podľa kategórií aj s počtom článkov.

Táto prestavba mi ešte asi pár dní potrvá. Musím to spraviť ručne, ponachádzať obrázky pre každý jeden nový článok, nezabudnúť na polámané linky (hehe) a pohrám sa aj so štítkami a kľúčovými slovami.

Som však presvedčená, že takto to bude lepšie. Takže prosím o trpezlivosť pri týchto zmenách.