Máte radi darčeky?

Na mojom Instagrame a Facebooku môžete získať hneď dva. Prvým je zverejnená poviedka, ktorá sa už inak nedá veľmi zohnať. Druhým sú knihy Žena se levem a Žena se sovou. Necháte sa nalákať?

Prvý darček

Prvý darček je poviedka a ten získate takto:

1.Pozrite ukážky z poviedok:

2. V komentári k postu na Instagrame alebo Facebooku, v ktorom tieto darčeky opisujem, mi do 20.12. napíšte, ktorú z týchto troch by ste si chceli prečítať.

3. Ako darček zverejním tu, na svojej stránke poviedku, ktorá na Instagrame a na FB získa dohromady najviac hlasov. Ani jedna z nich už takmer nedá zohnať/kúpiť.

Odfoťte sa s Gwind a Žena se lvem a Žena se sovou môžu byť vaše

Druhý darček

Druhý darček sú knihy Žena se sovou a Žena se lvem. Ten získate takto:

1. Odfoťte sa s knihou Gwind Nezabiješ? (Vydanie Artis Omnis, 2020 @artisomnis). Pokojne buďte kreatívny, (celá) tvár nie je podmienka.

2. Do 18.12. dajte fotku (seba s Gwind) buď:

  • na svoj Instagram (story alebo post) a označte na nej @liviahlavackova a tiež #gwindnezabijes (ak nezbadáte odo mňa do dvoch dní ❤️, dajte mi vedieť aj do správy).
  • alebo na svoj Facebook a v tom prípade spravte post verejný a označte moju FB stránku @hlavackova (ak nedostanete odo mňa 👍 do dvoch dní, napíšte mi aj správu).

V oboch prípadoch pri zverejnení fotky zároveň upozornite a nasmerujte na túto „súťaž“ (FB alebo Instagram).

Ak dáte obe, zaradím vás do žrebovania dvakrát. 😏

3. 19.12. spravím zoznam všetkých účastníkov súťaže dokopy z Instagramu a FB, a vyžrebujem jedného/jednu, kto získa knihy Žena se lvem a Žena se sovou.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.