Nová stránka, nové plány

Vitajte na vynovenej stránke hlavackova.sk.

Priznávam, že som stránku zanedbávala, keďže na jej aktualizáciu a na písanie nových článkov nebol veľmi čas. Popravda, na písanie čohokoľvek nebol veľmi čas a nálada…

Asi tak pred rokom som sa k písaniu opäť vrátila a mojou prioritou bolo dotiahnuť Gwind 2 do podoby vhodnej na poslanie vydavateľovi. Popri čakaní na názory od beta-čitateľov, som stihla napísať najeké ďalšie poviedky a zároveň sa venovať tejto stránke a nadchnúť sa pre nejaké nové projekty. To, čo chystám, sa dozviete vpravo. Ale späť k tomu, čo sa zmenilo tu na stránke:

Najnápadnejšia je samozrejme zmena celého dizajnu. Pre mňa je však podstatnejšie, že som prešla na platformu WordPress, v ktorej sa dokážem o stránku jednoduchšie starať.

Má to aj svoje negatíva. Keďže som sem všetky pôvodné články nanovo ručne kopírovala, ukazujú sa s nesprávnym automatickým dátumom. Pôvodný dátum som teda vpísala do textu článku. (Aktualizácia, vďaka kamarátovi a jeho rade sa toto podarilo vyriešiť). Druhým negatívom je, že žiaľ, pôvodné komentáre k článkom by som musela tiež ručne vkladať, teda by už nedávali žiaden zmysel. Budem teda rada, ak mi pridáte nové, alebo ak mi dáte vedieť, ako sa vám nová stránka páči.

Až na týchto pár vecí si však myslím, že je to rozhodne zmena k lepšiemu a najmä zmena, ktorá ma bude motivovať k pravidelnej aktualizácii.

Budem rada, ak mi napíšte svoje názory a postrehy či už do komentárov alebo mailom.1 thought on “Nová stránka, nové plány”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.