Nová poviedka a predáška na Comics Salón 2019

Verím, že sa vidíme v septembri 2019 v Bratislave v DK Ružinov na Comics Salóne 2019. Budem tam s novou prednáškou a Artis Omnis vám tam predstaví nový zborník Čas hrdinov II, kde je aj moja nová poviedka.

Tak pekne po poriadku:

Nová poviedka

Nová poviedka sa volá Jedného šťastie, iného smola a vyjde v zborníku Čas hrdinov II, ktorú si môžete kúpiť v predpredaji na Martinuse. Uvedieme ju v sobotu 21. septembra na Comics salóne 2019. Bližšie ju predstavím, až vyjde. Na spoilery času dosť.

Čas hrdinov II

Prednáška

Chystám tiež celkom novú prednášku s názvom O rakovine bez hoaxov. Prednáška bude na dve hodiny a tu je jej anotácia:

Rakovina je mnohými vnímaná ako nepoznaný, zákerný a nezničiteľný “nepriateľ”. Nie všetci skutočne vedia, čo si pod tým pojmom majú predstaviť. Slovo rakovina vzbudzuje strach a na strachu a neznalosti faktov sa hoaxy dobre živia. V prednáške vám preto predstavím, čo to vlastne tá rakovina je, ako a prečo vzniká, ako sa prejavuje, aj ako sa lieči, a pridám aj pár slov o niektorých z mnohých hoaxov.

Prednáška bude pravdepodobne v piatok 20. septembra na Comics salóne 2019, i keď v tomto momente ešte nie je program finalizovaný.

Comics Salón

A tak teda na záver ešte pár informácií o cone samotnom.

Bude sa konať v DK Ružinov cez víkend od 20-22. septembra a organizátori sľubujú skvelý program a hostí, okrem iného príde napríklad aj Natalia Tena, predstaviteľka Nymphadory Tonksovej v Harry Potterovi.

Organizačné informácie nájdete na stránke Comics Salónu a najnovšie informácie budú na ich Facebookovej stránke.